Trojkombinace ABC Design s autosedačkou nebo autosedačka Avionaut Pixel?

Zodpovězené
8. led 2021

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, mám tento vybraný set http://www.kocarkybabyboo.cz/produkt/abc-design... s autosedačkou nebo mi doporučujete koupit dvojkombinaci a třeba Cybex?

Případně jakou kompatibilní byste mi doporučili do 4 tisíc Kč.?

Dívám se na nějakou lehkou, třeba autosedačka Avionaut Pixel, že je lehká. Co si o ní myslíte? A půjde mi na kočárek ABS Design Salsa 4 Air?

Mockrát děkuji za radu.

Dobrý den,

obecně sedačky z trojkombinace nejsou nic moc. Samozřejmě existují výjimky, ale je jich opravdu jen málo. Kočárky ABC design nedokážu posoudit, ale sedačky této značky jsou velmi průměrné. Spíše bych doporučil jít cestou koupě vajíčka extra.

Kompatibilita je daná typem adaptérů, které používá výrobce kočárku. Většina sedaček funguje na adaptérech Maxi Cosi. U konkrétního kočárku je ale nejlepší ptát se přímo prodejce.

Avionaut Pixel je podle mého názoru lepší volba. Je extrémně lehká a dobře vymyšlená. Ale počítejte s tím, že nepatří mezi největší.

Pokud máte pravděpodobnost, že potomek má po kom růst, možná bych ještě zvážil nějakou větší sedačku (např. Klippan Dinofix).

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz