Vajíčko pro velké dítě, které je možné nasadit na kočárek Thule Urban Glide. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
8. zář 2022

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda některé z větších vajíček (0+, do 18 kg) jde ještě nasadit přes adaptéry na kočárek (Thule Urban Glide), případně zda doporučíte nějaké prostornější z kategorie 0.

Děkuji

Dobrý den,

vajíčka jsou limitována vždy váhou 13 kg. Prostornější jsou pak někde kolem cca 85-87 cm. Dlouho Vám vydrží: Klippan Dinofix, Nuna Pippa Next, Nuna Arra, Recaro Avan, Cybex Aton M i-Size, Cybex Cloud Z i-Size.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz