Pálení penisu. Můžu mít nějakou infekci, když to manžela pálí?

Zodpovězené
11. bře 2021

Dobrý den,

prosím Vás, manžel se mi právě svěřil, že když se do mě udělá, tak ho to pálí. Jakmile ho vyndá, je to zase v pohodě. Při sexu ho to nepálí a když se udělá jinam než do mě, tak ho to taky nepálí. Mě nic nepálí.

Prosím, poradíte? Je možné, že mám nějakou infekcí a proto se to děje?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nemyslím, že byste se měla trápit svojí infekcí (pokud nemáte žádné potíže). Řekl bych, že je manžel citlivější a nejspíš po ejakulaci začne vnímat drobné pálení špičky penisu, které je normální, ale ještě znásobené tím, že mu k němu přispívají Vaše laktobacily.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň