Zánět močových cest. Jak tomu předcházet u dítěte? A nějaké doplňky stravy?

Zodpovězené
18. led 2021

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jaké doplňky stravy mohu podávat dceři, která je nyní rok a 9 měsíců stará, aby se jí nevracely záněty močových cest?

Před 3 měsíci jsme skončily na jip, protože měla v močových cestách/ledvinách zánět a bakterii Ecoli. Nyní už my malá opět zvracela po pití, tak jsem nastavila dietu a hned jsem jela s močí k dr. a tam mi bylo sděleno, že má moč v krvi, takže v začátku zánět močových cest. Naštěstí je bez horeček a hraje si a pije po douškách.

Prosím hlavně o rady, jak tomu předcházet, aby se jí to nevracelo.

Děkuji moc.

Dobrý den,

nejlepší je zkusit Blokurimu, např. čtvrt sáčku na noc dlouhodobě. Kdybyste chtěla podrobněji probrat, napište mi na jiri.emmer(zavináč)gmail.com a můžeme si zavolat.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň