Zánět močových cest

christianek111
4. led 2018

Ahoj , pořad mám zánět močových cest , nevím jak se toho zbavit , už druhy den jim brusinky , a nic , dělám si horké koupele , piju čaje , nic nepomáhá

semisovamys
4. led 2018

Šla bych k lékaři..da atiantibiotika..moc bych to neodkladala aby infekci nebyly nakonec postizene i ledviny..

verunka11221
4. led 2018

Tohle neni takova sranda jak se zda. Chce to antibiotika jinac se to bude jen zhorsovat. Brusinky atd jsou fajn jako prevence ale ne k lecbe.

jaja01k
4. led 2018

Ja se to taky vzdy snazila vyresit brusinkami caji, ale stejne jsem si nakonec vzdycky musela dojit k doktorce pro antibiotika, jinak bych se toho nezbavila.

babanci
4. led 2018

Mě vždycky zachránila bylinná směs Zlatobýlka od paní Kamenické. Pokud se začnu prolévat čajem hned při prvních příznacích, uleví se mi skoro okamžitě a na antibiotika nikdy nedojde. Tedy nedošlo, naštěstí to už pár let neznám.

pxtulka
4. led 2018

když už se zánět rozjede, tak mě nic než antibiotika nepomůžou. Teď zobu pár let brusinky a zánět jsem po tu dobu neměla. Možná brusinky fungují jako placebo efekt, ale to mi vůbec nevadí, hlavně že nemám záněty 🙂

bubbi
4. led 2018

já se to takhle snažila "rozehnat" loni skoro dva týdny. Pak jsem stejně musela k doktorce, kde jsem navíc dostala vynadáno, protože čekat ještě pár dní, už by to bylo na špitál. Takže pokud ti dva dny nic nezabírá, co nejdřív k mudr.

jennyska
19. únor 2019

Ahoj @christianek111 a ostatní, pokud máte otázky na toto téma, klidně se ptejte i v Poradně s lékařem https://www.modrykonik.cz/forum/topics/poradny/

herbinaaa
31. kvě 2020

na tohle jsou opravdiu nejlepší brusinky. Jenže to nezabere hned, je potřebné to brát delší dobu

misadan11
31. kvě 2020

Lichorerisnice podavana v presnych davkach a pravidelnosti by mela taky pomoct..