53% česaná bavlna a 47% tencel. Je toto složení šátku vhodné pro novorozence?

Zodpovězené
28. led 2019

Hezký den,

už nějakou dobu pokukuju po šátku pro miminko, které se má narodit v květnu. Padl mi do oka šátek se složením 53% česaná bavlna a 47% tencel. Je vhodný pro novorozence? A nebude moc klouzat? Prvního syna jsem příležitostně nosila v šátku ze 100% bavlny a ráda bych vyzkoušela něco jiného.
Jedná se o šátek Loktu She Bird Garden Rose.

Děkuji

Dobrý den,

Loktu She Bird Garden Rose je určitě pro novorozence vhodným šátkem, jak gramáží, tak i složením.

Nemusíte mít obavy.

Krásný den přeji.
Isabela