Nosítko pro novorozence. Které je vhodné?

rendulik82
24. črc 2021

Ahoj holky, prosím o radu, které je vhodné nosítko pro novorozence? Něco jsem si již přečetla, ale ráda bych slyšela i názor či typ. Děkuju 🙂

verunnaj
24. črc 2021

Cabboo

michaela666
24. črc 2021

Mám BeBe mini od Martys a spokojenost.

berta3
24. črc 2021

@rendulik82 máme MoniLu

aneta_v
24. črc 2021

@rendulik82 co šátek? Přijde mi na novorozence lepší 🤷‍♀️

rendulik82
autor
24. črc 2021

@alilali děkuju, počtu si 🙂

emamaira
24. črc 2021

Mám Storchenweige a super. Je to šátkové nosítko, na jednu prezku a pak se zbytek uváže.

eithelwing
24. črc 2021

@rendulik82 Storchenwiege.

rendulik82
autor
24. črc 2021

@berta3 vypadá dobře 👍

rendulik82
autor
24. črc 2021

@aneta_v šátek nechci 🙂

rendulik82
autor
24. črc 2021

@emamaira děkuju, mrknu. 🙂

majaashi
24. črc 2021

Mela jsem satek, ale nositko, ktere se da pouzivat pro novorozence je i Manduca

jana_zofie
24. črc 2021

@majaashi manduca ale jenom Manduca Twist. Klasicka verze manducy vhodna neni.

majaashi
24. črc 2021

@jana_zofie je to mozne, ja mam Manducu a pisou u ni, ze je vhodna od narozeni, my ji ale liprve pouzili az ve trech mesicich 🙂

mamikry
25. črc 2021

@rendulik82 Zalezi na spouste veci. Mas uzka ramena, siroka ramena, velke miminko, male miminko, mas novorozence, nebo uz vetsi miminko... Ja mam treba uzka ramena a velke dite, vybrala jsem MoniLu s pevnym bedernim pasem, abych pak vahu netahla na ramenou, mit male miminko, koupim BeLenka nositko s mekkym pasem. Doma mame Manducu z doby, kdy jsem to tak neresila, nosit v ni bude manzel, protoze mne pada z ramenou a je na muj vkus dost tvrda. Idealne najit obchod, kde si muzes vyzkouset, co ti sedi nejlepe. Ale urcite bych sla do satkoveho nositka a koukala bych po Storchenwiege, Caboo, MoniLu nebo BeLenka.

krtikkrtovaty
25. črc 2021

Nejlepší je zkusit si najít regionální nosící skupinku, holky pomůžou, poradí, většinou i půjčí na vyzkoušení, co sedne.
Já od cca 3 týdnů nosila v šátku a od cca 4-5 měsíců přešla na nosítko, konkrétně MartyS mezi- baby, které už pak vydrží déle. Ty nosítka pro úplné prcky jsou na chvíli. Jinak co se týče šátku, který nechceš, já se ho taky bála, ale pro to malé miminko je to fakt nejlepší a během pár navázání to máš v ruce.

rendulik82
autor
25. črc 2021

@mamikry děkuju moc za odpověď, zatím u mne vede MoniLu UNI start. 👍

rendulik82
autor
25. črc 2021

@krtikkrtovaty děkuju za odpověď. Pohledam nějakou skupinku v mém okolí. To mne nenapadlo. 🙂

shlavacova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rendulik82
autor
10. srp 2021

@shlavacova ahoj, moc děkuju, ale vybrala jsem MoniLu UNI start a jsem moc spokojená, maličká tam usne za 5 min. 🤗

shlavacova
11. srp 2021

@rendulik82 tak super, hlavně ze ti sedi a ze je vse ok🙂