Poradna o nošení dětí a pomůckách na nošení dětí

79 zodpovězených otázek
Isabela Pospíšilová, Silvie Tůmová a Monika Gorná
Odborník
Odebírej57

Vítáme vás v nosící poradně,

budeme se vám zde snažit poradit hned tři - Isabela a Monika – jsme spolumajitelky značky Moisha, která vyrábí šátky a ergonomické nosítka na nošení dětí, Monika je navíc také majitelkou eshopu iŠátky.cz, kde naleznete bohatou nabídku různých druhů šátků, nosítek a dalších nosících potřeb. Třetí do naší party je Silvie, odbornice, které prošly rukama snad tisíce šátků nejrůznějších výrobců a která vede dětské centrum Bejbáček v Orlové.

Od roku 1999 jsme postupně odnosily celkem 7 dětí, iŠátky.cz jsou na světě od roku 2005, a tak byl vznik vlastních šátků Moisha vlastně jen dalším logickým krokem. Moisha je však především našim společným, splněným snem.

V naší dílně vznikají s láskou a z kvalitních materiálů šátky na nošení dětí a také ergonomické nosítka. V nabídce máme tenčí a lehčí šátky, vynikající svými vlastnostmi pro novorozence, středně silné univerzální šátky, které můžete použít pro celé nosící období, až po šátky silné a velmi nosné, ideální pro těžší batolata. Pro vaši největší nosící pohodu vybíráme do šátků jen ty nejkvalitnější certifikované materiály jako např. dlouhovlákennou, měkoučkou Giza bavlnu, merino vlnu, hedvábí, len, konopí, bambus, Tencel, Repreve a další.
Spolupracujeme s lektorkami nošení, s porodními dulami a mateřskými centry, kde můžete naše šátky Moisha vyzkoušet a třeba si je i zapůjčit.

Jsme tady pro vás, abychom vám poradily s vašimi otázkami o nošení dětí – jak vybrat správný šátek, jak se oblékat v zimě či v létě, co všechno může ovlivnit příměs v šátku, od kdy je vhodné používat nosítko, jaký je rozdíl mezi běžným nosítkem a ergonomickým nosítkem … prostě se pokusíme poradit v čemkoliv, co vás v souvislosti s nošením napadne.

Vaše Isabela, Monika a Silvie