Nošení na zádech v nosítku. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
9. lis 2022

Dobrý den,

existují nosítka, která jsou vhodnější pro nošení dítěte na zádech?

Po půl roce už nejsem schopná dlouhodobě nosit na břiše a na zádech mi mé nosítko moc nefunguje. Respektive necítím se pohodlně, pořád musím něco někde upravovat a mám pocit, že bych potřebovala dostat dítě trochu výš. S šátkem je to výrazně lepší, ale ráda bych měla i nějakou rychlejší a jednodušší alternativu.

Moc děkuji.

Dobrý den,

de-facto všechna ergonomická nosítka jsou vhodná k nošení na zádech - z české provenience např. Moisha, Ve-Ka, Monilu, Srdíčko, Donkey, Loktushe a pak další zahraniční nosítka.
Všechna tato nosítka jsou vhodná jak pro nošení na bříše, tak pro nošení na zádech.
Liší se pak tvrdostí bederního pásu nebo například délkou zádové opěrky.

Ideální je najít si poblíž svého bydlište podpůrnou nosící skupinu, kde byste mohla nosítka vyzkoušet, protože každému sedí něco jiného. Pokud byste byla z Prahy, tak bych doporučila obrátit se na www.zkusnositko.cz kde mají opravdu velmi širokou nabídku nosítek k zapůjčení a na místě Vám nosítko i ochotně nastaví.

Přeji krásný den
Isa z Moisha