Fidella Fusion Toddler 2.0. Je vhodné i pro menší postavu?

Zodpovězené
27. kvě 2021

Pěkný den,

vlastním nosítko Lenka 4ever s možností křížení a je opravdu super, akorát jsem drobnější postavy a popruhy mi přijdou příliš mohutné. Poohlížím se po jiném nosítku a zaujala mne Fidella Fusion Toddler 2.0.

Myslíte si, že je vhodné i pro menší postavy a nepůjdu takzvaně “z bláta do louže”?

Moc děkuji za pomoc a ať se daří,

Eva

Dobrý den,

šátkových nosítek je dnes na trhu celá řada , jak pro novorozence, tak i pro větší děti. Stejně tak i s možností křížení. Některé jsou šitá jen pro křížení, jiná mají různá nastavení. Fidelly jsou velmi kvalitní nosítka, avšak ne každému už jsou pak pohodlná pak s přibývající váhou dítka, jelikož mají velmi minimalistický bederák a váha pak přechází více na ramena, nebo se zařezává do pasu. Nabídla bych Vám i možnost nosítka, které je velmi multifunkční v natavení, má velmi dobře řešené ramenní popruhy i bederní pás a myslím, že by Vám lépe řešilo situaci. https://www.isatky.cz/rostouci-nositko:moisha/?...

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!

Silvie