Nosítko pro malou maminku, poraďte

barabbb
5. lis 2015

Zdravím všechny maminky co rády nosí 🙂

Potřebovali bychom se synem poradit ohledně správného výběru nosítka. Šátek máme, ale bohužel si stále nejsem jistá vázáním.

Mám malou drobnou postavu (156cm/45kg) a syn je trošku větší (5 měsíců/8,2kg/cca 72cm), tedy není mi jasné které nosítko by bylo v tomto našem drobném nepoměru nejlepší?
U sposty nosítek se uvádí že není vhodné pro drobnější postavy, proto bych nerada udělala nějakou zásadní chybu.
Děkuji za jakýkoliv rady a porady 😉
Bára

ireniq
5. lis 2015

Já nejsem tak drobná jako ty (160 cm, 63 kg) a manducu mám v pase (bederní pás) utaženou na maximum, ramenní pásy taky zkrácený na maximum a dobrý, přitom prcek je dlouhej 80 cm, 11 kg.
Koukám, že jsi z Prahy, v Bráně k dětem nabízí vyzkoušení nosítek, i domů za 10% ceny, snad to stále platí.

barabbb
autor
5. lis 2015

No já uvažuji hodně nad KiBi a mam možnost ho ted pripadne koupit jinak je dodací lhuta 2 měsíce cca, tak si nejsem jista zda do toho jit nebo ne :(

aklin
5. lis 2015

nechala jsem si ušít nosítko na míru. https://www.modrykonik.cz/market/satky-nosice-k.... Jsem s ním spokojená. 🙂

rampepurd
20. bře 2016

Já man 157 cm a vazim. 55 KG no po druhém porodu ti jde dolů pomaleji. Mám šátek i nositko ergo baby a super.nosím tedy denně když chodím do školky se starším.Já se učila vázat na yoytub jsou tam moc pěkně návody. Někdy stačí i zkusenna maminka.I já měla s vázání obavu ale když ten steach prekonas stojí to za to...pěkné nošení

barra.c
20. bře 2016

Jsem také spíš drobnější (164cm/49kg) , mám KiBi a jsem fakt spokojená, myslím, že by mělo jít bez problémů i pro menší postavu. Manduca mi byla velká. Ale ideálně fakt vyzkoušet🙂