Nosítko pro 3týdenní miminko. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
27. kvě 2021

Dobrý den,

mohla bych se zeptat, jaké nosítko doporučujete pro miminko, které má 3 týdny a je neustále závislé na mamince a vyžaduje neustále její prso?

Chceme zkusit, jestli nepomůže, když bude miminko tímto způsobem u maminky.

Moc děkuji za odpověď☺️.

Dobrý den.

kvalitních nosítek pro nošení miminek již od narození je dnes na trhu celá řada a určitě jsou kvalitní pomůckou pro maminku i dítko z mnoha důvodů - kojení a podpora laktace, kontakt, prdíky, tepelný komfort apod., takže jistě Vám vhodné nosítko pomůže.

Z vhodných značek mohu doporučit nosítko Storchenwiege, Fidella, Martys Bebe, MonilLu Uni Start, Lenny Lamb, BeLenka a především Moisha Hugo.
https://www.isatky.cz/od-narozeni/
https://www.isatky.cz/moisha-hugo/

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil!

Silvie