Chicco nosítko pro 9týdenní miminko. Jaký máte názor?

14. črc 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na názor chicco nosítka pro 9 týdenní miminko.
Děkuji

malenka3
14. črc 2021

Zkus vybrat lépe, Chicco není nosítko, ale visítko. Nesplňuje podmínky ergonomičnosti.
Nejsem kdovíjaký nosič, jsem spokojená s Love & Carey one, ale jistě se tu objeví další tipy.

zelenaesmolda
14. črc 2021

Neni ergonomicke,nebrat.

codal
14. črc 2021

Holky mají pravdu, není ergonomické, je nevhodné. Já měla pro miminko Storchenwiege, to je od narození, ale nakonec mi byl pohodlnější šátek.

drep
14. črc 2021

Chicco nebrat. Já od tohohle věku nosila v úplně obyčejném bavlněném šátku šanami a to jsem říkala, že šátek nikdy, že se nehodlám učit vázat a že jsem nešika a kdesi cosi. Základní úvaz je fakt šíleně jednoduchý a šátek je pohodlnější než nosítko.

mamikry
14. črc 2021

Nebrat, jak se tu psalo. Ja ted porizuji satkove nositko Monilu, satek je na me vyssi divci. 🙂

daisy95
14. črc 2021

Muzu se jen zeptat podle ceho posuzujete jestli nositko je nebo neni ergonomic ? Nemyslim primo znacku chicco.. ja verim certifikatum a spravnemu nastaveni nositka.. ale vzdycky se u diskuze s nositky strhne diskuze co je a neni ergonomic tak by me to zajimalo.. 🙂 taky mam pocit ze spoustu znacek je odsuzovanych na zaklade jejich starych nevyhovujicich modelu nositek.. pritom nove modely jsou v poradku a splnuji vse co maji…

daisy95
14. črc 2021

@marimanta tohle mam prectene, diky.. 🙂

malenka3
14. črc 2021

@daisy95 tak zrovna koukám na to Chicco, jestli nemáš náhodou pravdu. Novější model Chicco, ještě se pyšní tímhle "Chicco Easy Fit je klasifikován jako nosič „pro zdravé kyčelní klouby".
A když se podíváš na ty fotky - https://www.mall.cz/nositka-satky-krosnicky/chi...
Tak jen druhá fotka, kdy je dítě čelem ven (to není nikdy ergo 🤦‍♀️), třetí fotka, jak nožičkami visí, to je fakt hrůza, že to vydávají za ergo 😔 Pak se v tom vyznej, když maminky řeknou "kdyby to bylo zlé, tak to přeci neprodávají" 😔 A každý se v tom opravdu neorientuje.

codal
14. črc 2021

@malenka3 přesně, je to asi nový model, ale ty nožičky jsou pořád špatně.

zelenaesmolda
14. črc 2021

@daisy95
v ergo nositku ma dite kulata zada a nozicky do tvaru M,tzn kolinka ma vys nez prdelku.
Zadne nositko,ve kterem muzes nosit celem od sebe neni ergo.

me_druhe_ja
14. črc 2021

Nošení nesnáším, je to jedna z nejmíň praktických věcí, ale tohle nosítko je fakt špatně. Já mám v záloze Monilu UNI, je od 5kg/55cm. 🙂 Naštěstí jsem použila jen párkrát. 🙂

85hanina
14. črc 2021

Chicco nebrat... Výše uz bylo vysvetleno 😉
A tem, co se me ptaji, proc by tohle "visitko" melo byt pro dite spatne a nepohodlne, rikam, at se povesi za kalhotky mezi futra a samy uvidi, jak jim to bude nebo nebude prijemne 😁
Pro takoveho mrnouska jsem take mela satek, ac jsem se ho ze zacatku bala, ale je to jednodussi, nez to vypada .

autor
14. črc 2021

Děkuji všem 😊 po dlouhé době jsem se setkala s diskuzí kde se nenavazi jedna do druhé 😊😊 moc děkuji

shlavacova
10. srp 2021

Urcite ne!! Neni ergo!! Pokud chces nosit a hlavne tak, abys mimcu neublizila, musis bud satek nebo ergo nositko. Pokud bys tapala, ted v zari bude festival Kouzlo noseni a kontaktniho rodicovstvi, tam muzes vse vyzkouset a poradit se🙂 https://facebook.com/events/s/kouzlo-noseni-fes...