Nosítko Love&Carry. Je vhodné pro 5ti měsíční dítě?

Zodpovězené
17. dub 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je nosítko od Love&Carry vhodné? Emmě je 5 měsíců.

Děkuju za odpověď

Dobrý den,

k vašemu dotazu - Nosítko Love&Carry je sice velice hezké, má moc pěkné designy, ale co do velikosti je jen na velice krátkou dobu, má krátkou i úzkou zádovou opěrku a děti z něj velice brzy vyrůstají. Proto bych vám jej už nedoporučovala. V tuto chvíli vám bude dobré, ale u drobných dětí max do roka...

Proto, pokud hledáte nové nosítko a na delší dobu bych volila jiné.

Vhodných nosítek pro nošení dětí je dnes celá řada. Nejpříjemnější jsou nosítka šitá přímo ze šátkoviny, tedy z materiálu, ve kterém se nosí děti. Jsou tkaná tak, aby pružila správným směrem, často jsou tkána z příměsí, které mají termoregulační vlastnosti či vlastnosti zvyšující nosící komfort. Nosítka šitá z těchto materiálů pak jsou také velice pohodlná, jak pro nosiče tak pro malého nošence. např. https://www.moisha.cz/nositka/
Dále jsou velice kvalitní a příjemné značky českých výrobců Monilu, Donkey, Andala, Martys atd
velký výběr kvalitních nosítek naleznete i zde: https://www.isatky.cz/nositko-od-3-mesicu/

Pro správný výběr je ideální možnost si nosítka vyzkoušet, což můžete buď v některých podpůrných mateřských centrech ve svém okolí nebo na některých srazech a akcích pořádaných ve vašem okolí FB skupinkami.

Přeji dobrý výběr a mnoho pronošených chvil.
Silvie z Bejbacek.cz