Kde se sepisuje zvýšení výživného?

Zodpovězené
30. kvě 2019

Dobry den,

chtěla bych se zeptat, kde nechat sepsat zvýšení výživného?

Děkuji

Dobrý den,

návrh se sepisuje buď ručně nebo na počítači a podává se k soudu, který o výši výživného naposledy rozhodoval. Návrh by měl obsahovat nejen informace o obou rodičích a dítěti (jméno, datum narození, bydliště), ale také popis aktuální situace, na základě které rodič žádá o zvýšení výživného, a také navrhovaný rozsudek.

Zde Vám dávám odkaz, kde najdete informace, jak návrh sepsat na zvýšení výživného. https://www.vasevyzivne.cz/navrh-na-zvyseni-vyz...

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Helena Peterová
Odborný poradce
www.vasevyzivne.cz
tel.: 800 400 441