34. týden, tlak na břicho. Mohla jsem nějak miminku ublížit?

Zodpovězené
20. pro 2022

Dobrý den,

doufám, že můj dotaz je jen "hysterický"....Chci se zeptat, zda jsem mohla nějak ublížit miminku, když jsem se na vyšší posteli, cca 60 cm, přetočila na třičtvrtě na břicho, abych si podala kapesník, co mi spadl na zem. Byla jsem rozespalá, nepřemýšlela jsem o tom, břicho jsem si rozhodně zmáčkla. Břicho mám veliké, ale nebolelo mě to, dítě se pak uvnitř vrtělo.

Moc děkuji za odpověď.

Hezký den.

Dobrý den,

určitě jste nemohla děťátku ublížit, zvlášť, pokud cítíte dál pohyby.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová