Mohla jsem ublížit miminku, když jsem si neopatrně dřepla?

karoczde
24. únor 2019

Ahojky ,
Mám možná trochu hloupý dotaz.. včera jsem byla venku na procházce a potřebovala jsem na wc, tak jsem si došla za křoví..
Jelikož jsem si nechtěla počůrat kalhoty tak jsem si drepla do bobku a docela hodně a nešikovně jsem si u toho zmackla břicho..myslíte, že jsem mohla malýmu nějak tím ublížit? :(
Jsem 25 tt. A břicho docela už velké..

verunkanatalka
24. únor 2019

@karoczde ne nemohla... Miminko je tam pořádně chráněno.

alcar
24. únor 2019

@karoczde určitě né 😉

sudylichozrout
24. únor 2019

@karoczde neboj, kdybys mela timhle miminku ublizit, jako druh bychom uz davno vyhynuli. Co svet svetem stoji, zenske curaly v drepu 🙂

karoczde
autor
24. únor 2019

Moc děkuji.. já jen že to byl opravdu docela tlak na to břicho ..až když jsem si stoupla tak jsem si řekla cože to dělám, proč jsem nezkusila spíš víc stát..
Přijde mi že mimco od včera skoro vůbec nekope tak jsem zas plašan ..

makronka222
24. únor 2019

Sedim na wc lehce v predklonu a taky si mackam bricho... 33tt. Jinak to nejde:D bud v klidu

karoczde
autor
24. únor 2019

Ale možná že je malej jen lenoch..;)

jitulka87
24. únor 2019

Urcite. Tohle mu nemohlo ublizit. Ja kazdy vecer zavadim 2tbl utrogestanu a takhle si drepnu tim padem denne. A maly je v poradku. Jsem 20tt

bublina2019
25. únor 2019

Určitě bude v pořádku, ale jestli chceš mít jistotu, tak zajdi k dr na utz 😊

Ja jednou nešikovně spadla v tramvaji na operatko sedadla, když řidička prudce brzdila, protože ji nějaký člověk vlezl do kolejiště. Bříškem jsem spadla na to operatko a ještě se tím nátlakem ostatních padajících lidi primackla a všechno bylo v pořádku, díky bohu 🙏
Ty naše miminka mají kvalitní domečky ❤️

karoczde
autor
26. únor 2019

No tak vše je v pořádku🙂. Naštěstí jsem měla včera i termín a doktor vše zkontroloval.. malý se na UTZ mrskal i když jsem to ty 2 dny vůbec necítila. Takže jsem byla klidnější..
Ale pro změnu to zas vypadá na tehotenskou cukrovku, musím zítra znova ma testy :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru