Spálení od sluníčka v těhotenství - může to miminku ublížit?

alinka1993
31. črc 2018

Ahoj holky,asi hloupý dotaz,ale jen pro uklidnění . Dnes jsem si v bazéně spálila ramena a dekolt i přes mazání 50kou. Bříško jsem měla celou dobu zakryté. Nemůže to nějak miminku ublížit?

zdenkaklok
31. črc 2018

@alinka1993 Pokud jsi měla bříško zakryté, tak si myslím že v pořádku. Ale asi bych ho i chladila ne jen zakrývala, třeba mokrou plenku na bříško 🙂. Záleží jak se cítíš a jak dlouho a na jakém slunci jsi byla?

alinka1993
autor
31. črc 2018

@zdenkaklok jj bříško jsem i chladila. Také jsem hodně pila tak snad to bude dobré🙂 břicho nemám ani trošku opalene jen ty ramena 🙂

leniczka23
31. črc 2018

i kdyby sis spalila pupik tak by to nevadilo..dite je ohrozeno tehdy, jsi li ohrozena ty. Takze dokud je prijemne tobe je i mimcu.. Takze klid..

alinka1993
autor
31. črc 2018

@leniczka23 děkuji za uklidnění🙂

yan01
31. črc 2018

@alinka1993 Buď v klidu, já jsem se taky spálila na sluníčku, ale bříško jsem měla schované a pokud jsi i dost pila a jinak se cítíš v pohodě, tak bych byla v klidu 🙂.

drakenn
31. črc 2018

Já jsem si u prvního spálila bříško a to fest a malý je O. K. Dokonce se dobře opaluje, hned do hneda a nikdy se mi nespalil 🙂

alinka1993
autor
31. črc 2018

Moc děkuji za uklidnění holky🙂

zdenkaklok
19. srp 2018

@alinka1993 Tak to bych se nebála, myslím že jsi udělala vše co šlo udělat 🙂, buď v klidu, bude to dobré 🙂.

alinka1993
autor
20. srp 2018

Děkuji holky za uklidnění,ale stejně nam to nedopadlo :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru