35.týden těhotenství a tvrdé břicho. Pohyby cítím méně, mám otoky rukou a brnění rukou.

Zodpovězené
28. kvě 2019

Zdravím,

jsem ve 35tt a už druhý den mám tvrdé bříško s pálivou bolestivostí na levé straně při pohybu. Pohyby cítim méně a otékají mi ruce a brní. Chci se zeptat, zda je to normální nebo plaším zbytečně?

Děkuji

Dobrý den, doporučuji vám navštívit svého gynekologa a vyloučit počínající preeklampsii. Pokud by se nepotrvdila, pak by se mohlo jednat o stav vyvolaný nedostatkem magnézia a vápníku. Začněte jej přijímat ve stravě, např. mandle, minerálka Magnézia, Schusslerovi soli - magnézium a vápník, nebo hořčíkový spray. Doporučuji pít kopřivový čaj, denně s citrónem, který také může váš stav zlepšit.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová