Pohyby cítím ve 25tt pořád stejně, nestupňujou se

tinuse
13. čer 2016

Ahoj vsem 🙂 . Holky ,chtela bych se zeptat . Jsem na zacatku 25tt a pohyby miminka citim porad stejne od 20 tt . Nejak se nestupnujou(nejsou nejak silnejsi,porad slabe),je to takhle normalni ? Koukala sem na ruzna videa nastavajicich maminek,kde je na brisku uz hezky videt kopajici miminko a ja to jen citim,ale videt to neni . Pred 3 tydny sem byla u lekare a i sem sem byla vyplsena,protoze sem 2 dny necitila zadny pohyb,ale malej Oliver je pry az moc zivy ,rikal doktor na sonu.Pristi tyden jsem objednana na dalsi kontrolu,tak se na to chci zeptat doktora,ale prece jen bych i rada videla vase komentare 😉 . Dekuju

babuna
13. čer 2016

@tinuse ahoj no já pohyby cítím snad od 15týdne 😀 někdy je to sajgon a ani spát se nedá ... ovšem třeba dnes od rána klídek akurát má malá škytavku 🙂 je to švanda a teď teprve se začala mlet ... čím je větší tím se mele méně, ale když se protáhne je to fakt vidět ... ale už to není takové to vlnění jako před tím, že se mi dělaly boule na břiše ... taky jsem měla dnes obavy byl podivný klid - do teď ... no zítra mě čeká kontrola tak snad bude vše v pořádku ... 🙂

většinou sebou šije když si dám něco sladkého 🙂 ...

tinuse
autor
13. čer 2016

@babuna Ja citim pohyby nejvice pri sezeni a lezeni na zadech s natazenyma nohama,to uz proste vim,ze v tyhle poloze se vzdy pohne 😝

madinina
13. čer 2016

@babuna mohu se zeptat, jak jsi poznala, ze to je prave ta skytavka? 🙂 na netu se o ji pise a ja nic nepoznam 😀

babuna
13. čer 2016

@madinina nepopsat mi to moje mamka tak to taky nepoznám - prostě vám tiká břicho 😀 😀 takové jemné tepání ... 🙂

tinuse
autor
13. čer 2016

@babuna tak to teda malej ma tu skytavku kazdou chvili 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru