• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 20tt necítím 2 dny pohyby. Je to normální?

10. října 2013 
Ahoj chci se zeptat. Pohyby cítím od 18tt a teď je necítím 2 dny je to normální. děkuji
9. říj 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajurka úplně normální
9. říj 2013 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem plašila, když se nehýbala sotva pár hodin. 2 dny by mě zabili. :grinning: Pokud se nehýbe ani dneska, už bych něco dělala.
10. říj 2013 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pokud jsi v nejistotě, tak si skoč raději k doktorovi, já bych šla... ale zároveň si myslím, že miminko ještě není natolik silné, aby byly pohyby cítit nějak pravidelně a má tam pořád dost místa, může být otočené jinak apod a už to nejde tolik cítit.... :wink:
10. říj 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam pohyby pravidelně a taky plaším když třeba najednou nic :D ale myslím, že je to individuální, já mam angelsouds tak aspon slyšim srdíčko, ale pro jistotu bych zašla k dr, hlavně s klidem :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě zajdi k dr., budes klidnejsi. Ale myslim, ze takto brzy jsou ty pohyby hodne nepravidelne. Mimi je jeste malinke, nas maly byl lenoch a za zacatku jsem ho taky treba dva dny necitila.. casem vypozorujes v tom kopani pravidelnost a uz budes vedet :slight_smile:
10. říj 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodně bych šla na pohotovost nebo k dr, raději zbytečně něž-li se pak užírat tím, proč jsem nešla dřív a řešila to na MK.. kdyby bylo nejhůř!! Raději si zajdi, nic tím nezkazíš! :wink:
10. říj 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek