Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ve 24tt necítím pohyby

adina23
18. únor 2018

Dobry den, cetla jsem ze tehotnym zenam cejti pohyby okolo 18 az 22tt pohyby mininka.Ja jsem ve 24tt a budu uz v 25tt stale necitim pohyby miminka nevim jestli je to normalni nebo ne????dekuji

ivca87
18. únor 2018

Záleží to hodně na tom, kde je placenta. Pokud na přední straně - jako směrem k břichu, tak jsou pohyby cítit až o dost dýl.

luciapaja
18. únor 2018

Ja jsem silnejsi a tim padem jsem citila pohyby az kolem 27tt.

podaji
18. únor 2018

Ted u druheho jsem je zacala citit az ve 22 tydnu a zadny simrani bo motylky ne rovnou kopance. A to jsem hubena ale placentu mam tentokrat take na predni strane.

priefi
18. únor 2018

@adina23 mozna pohyby citis, ale nedochazi Ti, ze je citis, ze zacatku to je jen takove jemne simrani

evee24
18. únor 2018

Já je nejlíp na začátku cítila jen v sede. Lehoucke simrani. Taky placenta na přední straně. Sice dřív ale jinak bych si toho nevšimla

adina23
autor
18. únor 2018

@priefi Dekuji uvidime jak se bude dal vyvijet..a chci se vas zeptat?? Nevite kde by mohli mit levnejsi tehoten.obleceni v Praze?? Dekuji

janablizka
18. únor 2018

@adina23 Myslím že nemusíš mít obavy z počátku je to jakoby jsi měla slabé větry je to jen malé šimrání,které ani neregistruješ.

janager
18. únor 2018

@adina23 to, ze to jsou pohyby, jsem zjistila v 26tt, neboj 😉 a k tomu obleceni...ted treba meli v Lidlu

evakaspar
18. únor 2018

jsem potřetí těhu a pohyby cítím od 14 týdne, to nejde zaměnit s pohyby střev.Říkám jí žába v břiše 🙂 a pomalu to její žblunkání sílí

pavlinar
19. únor 2018

těhotenské oblečení jsem kupovala v Lidlu přes eShop. Ale hodně jsem si vystačila jen s většíma velikostma normálního oblečení

Sem začni psát odpověď...

Odešli