Pohyby stále necítím ve 20 týdnu

zuzan88
28. čer 2019

Ahojky holky, začínám 20. týden a co mě tak trochu trápí jsou pohyby miminka, které pořád téměř necítím. Co si o tom myslíte? Měla jste tak taky některá? U dr. jsem byla včera a podle něj je vše ok...

kkacca
28. čer 2019

Ahoj, taky jsem 20.tt, placentu mam vepredu a pohyby taky necítím, dle doktora to teprve začne, vubec neresim, hlavně ze je vše ok 🙂

pavlavon
28. čer 2019

Ahoj, ja začala cítit pohyby až někdy kolem 24 týdne😉 nic se neboj, hlavně že u doktorky je vše v pořádku. Ono se mimi ozve včas 🙂

pe_tu_ss_ka
28. čer 2019

Měla jsem to stejně jako
@kkacca, také placentu vpředu a nějak po 20tt jsem začala pobyby cítit a časem šlo i vidět jak se prcek hýbal i přesto že jsem měla hodně plodové vody 🙂

sisakysela
28. čer 2019

Take si myslim,ze je to ok-prvni pohyby jsem zaznamenala v 20.tydnu,momentalne jsem ve 23.a stale to neni nic velkeho. Manzel kopanecek uz jednou citil, ale spis jsou ty pohyby takove jemne. Myslim,ze to teprve prijde🤗

zuzan88
autor
28. čer 2019

Také mám placentu vepředu...a vůbec si právě nepamatuji, kdy sem začala cítit pohyby u prvního a to to mám ještě v živé paměti 🙈

malinkaelinka
28. čer 2019

Já mám placentu vzadu a pohyby jsem začala cítit tak 21tt, ale nebyla jsem si moc jistá, pořádně byly cítit tak 24-27 tt, pak asi tři hluche týdny a teď je cítím asi nejvíce, začínám 33 tt. Ale není to žádné rodeo, to rozhodně ne. Vedle pupíku se mi bouli hlavička a občas mi nozicka skripne střevo, což je pak bolest na 2 dny (Kor když tam zůstane nějaký vzduch)... takže tak

malytlustyhroch
28. čer 2019

@zuzan88 u prvniho jsem cejtila asi od 19tt, a ted u druheho (placenta ve predu) az od 22 tydne, taky jsem do te doby byla dost nervozni, ze furt nic.

cutworm
28. čer 2019

jsem 21+2, prvni tehotenstvi a necitim nic :D tedy nevim, jestli jsou to streva nebo dite :D v tydnu jsme byli na screeningu, vse je OK, tak jsem v klidu ;)

luci676
29. čer 2019

ahojte, myslim ze to je celkom normalne, citit pohyby az neskor. Som v 23tt a citim ich tak druhy tyzden, podla doktora je vsetko v poriadku tak hadam hej

niki_25
29. čer 2019

První jemný kopanec jsem cítila v 18tt, pořádný až kolem 23tt 🙂 je to zcela normální, ještě si ráda vzpomeneš na to jemné kopání, věř mi 😀 já si teď naplno užívám pořádné kopance a vlnobití 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru