Angelsounds. Může dítěti v bříšku nějak škodit?

Zodpovězené
26. pro 2018

Dobrý večer,

škodí použivání AS po 20tt těhotenství? Nejde o pravidelné používání, ale jen v případě, že miminko je delší dobu klidné a neozve se, třeba 2x i 3x týdně. Mám strach, abych mu nějak neublížila. Ve 20tt jsem byla ne genetickém UTZ a tam bylo vše v pořádku, ale ty obavy mám. Jsem totiž po 3 třech potratech (2 byly až ve 21tt a 22tt), nyní začínám 25tt a pořád se hlidám, proto jsem si jej pořídila. Je třeba někde podložené, že má špatný vliv na mimi a narodilo se kvůli tomu postižené?

Děkuji za vaši odpověď a za Váš názor.

Dobrý den,

nemusíte mít obavy z používání tohoto přístroje, pokud slouží pro vaše uklidnění, stejný používám i já při porodech. Známkou toho, že je vše v pořádku, jsou i pohyby vašeho miminka v děloze.

Přeji vám vše dobré.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová