Děložní čípek. Může to být běžné?

Zodpovězené
15. bře 2024

Dobrý den, pri zavádění globule jsem si všimla, že nemohu nahmatat děložní čípek. Přijde mi, že je hodně vzadu a dost měkký, ale nejsem si jistá. Ještě před pár dny byl lehce nahmatatelný.

Může to být běžné?

Jsem 26. tt, jiné problémy nepociťuji. Na kontrolu mám jít za týden.

Děkuji

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že jste teprve ve 26. tt, je to normální uložení hrdla. S vyšším stupněm těhotenství se hrdlo začne zkracovat a je snáz hmatatelné.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová