Hlenová zátka s krví. Je to tak v pořádku?

Zodpovězené
28. črc 2023

Dobrý den,

jsem dnes 39+4. Včera jsem byla na monitoru a prohlídce a všechno v pořádku. V noci mě vzbudilo "mokro". Na záchodě jsem zjistila, že to bude asi kus hlenové zátky s trochou růžové krve. Šla jsem si zase lehnout a od té doby mám menstruační bolesti. Celý den to pokračuje, krev stále přítomna.

Prosím, je to v pořádku?

Děkuji

Dobrý den,

jelikož jste už v termínu porodu, může se objevit spolu s hlenovou zátkou příměs krve. Neměla by ale krev odtékat stále jako při menstruaci, pokud ano, pak je nutná okamžitá kontrola gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová