Jaká je šance otěhotnět o menstruaci?

Zodpovězené
18. kvě 2019

Dobrý večer,

prosím vás chtěla bych se zeptat. Před 3 týdny jsme měli nechráněný sex a den před skončenou MS do mne manžel vyvrcholil. Chtěla bych se zeptat, jaká je šance na otěhotnění?

Děkuji!

Dobrý den,

šance na oplodnění po skončení menstruace je sice minimální, ale v praxi jsou známé případy, kde ženy otěhotněla i přesto, ze nebyla v polovině svého cyklu a přesto došlo k ovulaci. S jistotou se těhotenství prokáže pomocí těhotenského testu.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová