Dá se otěhotnět před menstruací?

lillithka87
16. pro 2015

Krásný den preji....s partnerem sem mela nechraneny sex v nedeli a v utery sem dostala menstruaci je naka moznost otehotneni stalo se to nake z vas? Dekuji za odpoved

pety91
16. pro 2015

pokud to opravdu byla menstruace tak to možné není. 😲

lillithka87
autor
16. pro 2015

Ještě sem si pred menstruaci delala test a byl slabe pozitivni ...asi takle mi dopadli dalsi 2 tak ted nevim

naho31
16. pro 2015

Pokud jsi ještě před menstruací měla test positivní, je pravděpodobné, že bys mohla být i těhotná. některým ženám se stává, že mají slabší menstruaci třeba až 3 měsíce co jsou těhotné.. Není to zcela běžné, ale stát se to může. Nejlepší by bylo zajít na kontrolu k lékaři, krvácení pokud je silné může znamenat i samovolný potrat...

lillithka87
autor
16. pro 2015

Dekuji za odpoved.....prave menstruaci provazeli ne nijak silne krvaceni ale bylo mi dost celý včerejšek nevolno a i sem zvracela takle spatne mi nikdy není tak snad vše ok

nataska_ka
16. pro 2015
Uživatel nataska_ka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nataska_ka.

Já si myslím, že to možné je. Šance je vždycky 🙂 Počkala bych ještě pár dní a udělala si další test a nebo zašla k dr.

lillithka87
autor
16. pro 2015

Tak super🙂 ted asi při menstruaci si nema cenu delat test co

naho31
16. pro 2015

@lillithka87 Nemá.. Počkej po a zajdi si k lékaři na krev

lillithka87
autor
16. pro 2015

Dekuju za radu🙂Máte s tím nake zkušenosti?

myskaol
16. pro 2015

Možný je vše... Kamarádka těhotná byla a měla MS do 5. měsíce 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru