Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaká je pravděpodobnost otěhotnění po menstruaci?

anavi111
21. srp 2014

DObrý den, chtěla jsem se zeptat, jaká je pravděpodobnost otěhotnění po menstruaci. S přítelem jsme měli 3 dny nechráněný sex a 4tý den jsem dostala menstruaci. Klasická, silná bez bolestí. Děkuji za odpověď. An.

hojda
21. srp 2014

Záleží, kdy máš ovulaci, někdo jí má i takto pozdě před MS. Pravděpodobnost je menší, ale vyloučené to není.

misell
21. srp 2014

otěhotnět můžeš kdykoli i během menstruace 🙂

jankadudova
21. srp 2014

Pravdepodobost velmi nizka, skoro zadna. SKORO.

fykyska
21. srp 2014

To přece nezáleží na menstruaci, ale na ovulaci. Menstruace může být jakákoliv, ale to co v telě ovlivňuje početí je, jestli proběhne ovulace tzn. jestli v určitém dnu
( s pravidelnou ms , která chodí po 28 dnech .. ovulace většinou bývá uprostřed mezi 2 menstruacemi) - dojde k dozrání vajíčka ve vaječníku v grafově folikulu k prasknutí folikulu , jakého si obalu ve kterém ono vajíčko dozrává ) a k jeho následnemu oplodnění a uhnízdění v děloze.Ženské vajíčko bývá schopno oplodnění 2 dny před ovulací a den po ovulaci kdy mužské sperma za příhodných podmínek jako je cervikální hlen schopno v ženě přežít a na vajíčko si ,,počkat"
Jsou ženy které ovulují těsně po menstruaci a jsou ženy, které před menstruací jiné v průběhu cyklu. Také záleží na délce cyklu pokud je cyklus zkrácený tj pod 21 dní nebo ba naopak prodloužený tj. nad 35 dní +.. V takových případech je těžké přesně se trefit do ovulace. Ale ne nemožné. Některé, ženy také neovulují vůbec i přesto, že menstruují i to je možné. Vše, záleží na hormonech. Ovulace se dá zjistit pomocí gyn. vyšetření také pomocí ovulačních testů, které jsou běžně dostupné v drogerii i lékarně TAKŽE ANO otěhotnět můžeš i před i po MS 😉 . ovšem pokud jsi teď dostala MS viděla bych to jako signál že početí neproběhlo asi by to bylo o velké náhodě ale nic není možné některé ženy bývají gravidní i přesto že krvácí ...- pokud by sis nebyla jistá po skončení Ms si můžeš dojít k lékaři nebo si v průběhu nového cyklu který Ti teď začal udělat těhotenský test.

sarkad2856
21. srp 2014

Pokud byla ovulace tak ano mužeš být těhotná