Komplikace u prvního porodu. Byl by lepší porod druhého miminka císařským řezem?

Zodpovězené
31. led 2024

Dobrý den,

před dvěma lety jsem měla první porod s komplikacemi - manuální lýza placenty + rcui, pravostranná hemiparéza, smíšená afázie, pravostranná hemianopsie.

Chtěla bych se zeptat, zda by byl možný a lepší porod druhého miminka císařským řezem.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vzhledem k závažnosti Vašeho poporodního stavu a následným komplikacím si neodvažuji Vám poradit, jak by měl probíhat Váš následný porod. K tomu by se měl vyjádřit Váš gynekolog, případně porodník na pracovišti, kde plánujete svůj porod.

Držím pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová