Koupání v bazénu v těhotenství. Je dobré používat probiotické tampóny?

Zodpovězené
28. lis 2019

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je možné koupat se v bazénu v těhotenství? A zda je dobré používat nějaké probiotické tampóny, popř. od jakého tt. je používat?

Děkuji.

Dobrý den,

určitě je doporučuji, pokud máte v anamnéze poševními záněty. Pak od týdne, kdy budete chodit na bazén. V opačném případě, pokud voda je hygienicky kontrolovaná, to není zapotřebí.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová