Můžou to být silnější poslíčci?

Zodpovězené
14. zář 2022

Zdravím,

mám dotaz. Už asi 14 dní cítím takový divný pocit. Píchne mě v podbřišku a za okamžik mi do spodku projede pocit jakoby elektriky, kdy se nedá sednout, lehnout, stát ani nijak chodit. Jsem ve 33. tt a kontrolu mám 19.9.

Můžou to být silnější poslíčci?

Je to druhé těhotenství a tohle jsem u syna nezažila.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

spíše to vypadá na bolest předních děložních vazů. Doporučuji nosit zavinovací šátek a najít úlevu v pozici na čtyřech nebo kolenoprsní poloze. Pokud by bolest přetrvávala, navštivte svého gynekologa a fyzioterapeutku.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová