NT screening a vysoké hcg beta. Mám podstoupit Panorama test?

Zodpovězené
10. čer 2019

Dobrý den.

Výsledek NT screening vyšel negativní na DS 1:15805 přesto ale mám vysoké beta hcg 4,7 MoM. Dnes jsem byla na konzultaci na genetice a byl mi nabídnut Panorama test za 16 tisíc Kč, aby zde vyloučili vady. Proč ale, když mi vyšel NT screening negativně?

Poradíte, prosím?

Dobrý den,

netuším proč vám byl tento test, který není hrazen pojišťovnou nabídnut, když NT screening máte negativní. To, zda jej podstoupíte, je samozřejmě na vašem rozhodnutí.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová