Vysoké hCG a skvělý utz. Byl později nějaký problém?

michaellav
6. srp 2021

Ahoj, hledám zkušenosti.

Na prvním screeningu vyšly výsledky utz velmi dobře. Všechny 3 syndromy ve vysokých číslech. Ale výsledky toho Hcg i přes ty dobre výsledky utz vyšlo vysoké 3,9.

Máte někdo zkušenosti, že by vám vyšlo vysoke Hcg a k tomu dobry utz a potvrdil se později nějaký problém? Moc děkuji moc.

hellblau13
6. srp 2021

@michaellav mně také vyšlo vysoké hcg a ultrazvuk v pořádku. Kvůli tomu dělali tripple testy a ty dopadly úplně katastrofalne, riziko downa 1:19. Musela jsem na amniocentezu a čekáme zdravou holčičku. Vůbec se nestrachuj, ty hodnoty to prostě tak vyhodnotí.

anettkah
6. srp 2021

Mne u syna 4,1. Ultrazvuk vyborne. Nikdo to neresil. Syn je zdravy. Zadny strach 😉 az ted u druhyho tehotenstvi mi doktor rikal, ze u prvniho byly hodnoty horsi, ale porad dobry. Ja to ani nevedela. Takze v klidu 😉

michaellav
autor
6. srp 2021

Já právě pořád zvažuji zda raději nejít také na odber PV.
Mam to jak na houpačce. Chvilku si říkám, že je to blbost a vše je v pořádku,že výsledky mám super. Ale pak si zase říkám zda tam opravdu něco nemůže být a že do konce těhotenství to ve mě bude a nevím jestli to dokážu zpracovat.

anettkah
6. srp 2021

@michaellav kdyby mel doktor sebemensi pochybnost, urcite by to resil 😉

michaelarousova
6. srp 2021

@michaellav a celkove ti screening vysel negativni?☺️

donika
6. srp 2021

@michaellav měla jsem taky hodně vysoký HCG, utz ok -> byly mi doporučený placený testy, strašně jsme se báli.. trvalo to... ty ale dopadly dobře a mám tu ročního spícího, zdravyho chlapečka. 💗

michaellav
autor
7. srp 2021

O těch placených testech vím, ale ta cena je bohužel až moc vysoka.

michaellav
autor
7. srp 2021
michaelarousova
7. srp 2021

@michaellav tak to pak bych to moc neresila pokud doktor nic nerikal☺️ Oni ty krevni twsty ovlivnuje dost veci☺️ A jeste je tady screening ve 20tt kdyby neco☺️Me ta krev taky vysla mizerne ,ale me ro udelalo ten screening pozitivni ☺️

donika
7. srp 2021

@michaellav přesně tak..já měla screening taky pozitivní a doporučení doktora na testy (mmch. pokud doktor potvrdí nutnost testu, pojišťovna proplati).
Takže pokud doktor nic..nestresovala bych se.
Vím, že se to lehce říká,vale pokud by se jim cokoliv nezdálo, sami by tě do něčeho "tlačili".
Užívej a teď se. 🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru