Porod po operaci adenomu hypofýzy. Užívám stále Hydrocortison. Jak probíhá porod?

Zodpovězené
13. dub 2019

Dobrý den,

jsem deset let po operaci adenomu hypofýzy, stále užívám hydrocortison na srovnání hladiny hormonů a po operaci jsem dostala kartičku, kde je uvedeno, jak mi tento lék mají v nemocnici dávkovat pří různých operativních zákrocích. Chtěla jsem se tedy zeptat, jaké možnosti porodu se mi tímto nabízí, případně co mě čeká?

Děkuji

Dobrý den,

bohužel se nemohu k vaší otázce vyjádřit, bylo by vhodné probrat vaši diagnózu se zdravotníky, kteří vás budou mít v péči. Jednak s vašim gynekologem, ale také zdravotníky v porodnici, kde budete rodit, aby vám nastínili varianty porodu.

Držím vám pěsti.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová