Wellness v 10. tt Jaké procedury v lázních je možné absolvovat a jaké nikoliv?

Zodpovězené
15. bře 2024

Dobrý den,

k Vánocům jsme dostali poukaz do pivních lázní. Nedávno jsme ale zjistili, že čekáme miminko. V termínu pobytu budu v 10. tt. Nejsme si ale jistí, na jaké procedury jít mohu a na jaké ne. Především si nevím rady s aromaterapií v páře, pivní koupelí, perličková koupel v mořské vodě, vířivku a sirnou koupel. Naopak si říkám, že masáž nohou, parafínový zábal zad nebo masky na obličej by snad problém být neměly.

V lázních máme být 4 dny, a procedury jsou rozděleny, ale každý den je nějaká koupel.

Ptala jsem se svého gynekologa, ale ten mi nedal jasnou odpověď. Řekl mi, že je to na nás, že spoustu žen se nijak neomezuje.

Děkuji za rady.

Dobrý den,

do 12. týdne se moc nedoporučuje masáž chodidel, jsou zde body, kterým by se masér-ka měla určitě vyhnout . Aromaterapie je také na místě, některé éterické oleje mohou být stimulační a zahřívací. Zbytek procedur, které zmiňujete, by měly být v pohodě.

Přeji Vám krásný den,
Anna Kohutová