Wellness v 1. trimestru, na jaké procedury mohu jít?

martinabene
1. říj 2016

Ahoj holky, všude čtu, že se wellness vůbec v 1. Trimestru nedoporučuje. Chceme jet s manzelem v rijnu na nejaky relacacni pobyt. Ja osobne mam hrozne rada vyrivky, masáže atd. Nebyla jste některa na nějakém pobytu, kde to bylo hezke, pekna priroda,dobre jidlo,... a kde jsou nějake procedury, na které bych mohla jít? ? Děkuji zaodpověď 🙂 🙂

oplatecka
1. říj 2016

@martinabene Ahoj, já jsem byla asi v 8tt ve Spa Hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích a bylo to super. Moc jsme si to s manželem užili... 🙂

puutalo
1. říj 2016

Sauna se obecně nedoporučuje, ale pokud v ní budeš max 10 minut a necháš si pootevřené dveře, není důvod se bát. Masérovi bych řekla o těhotenství, měl by tomu přizpůsobit intensitu. Vířivku bych asi vynechala, aby se z vody to pochvy nedostalo to, co tam nepatří. Hodně odpočinku, spánku, dobré jídlo... Já bych to brala.

martinabene
autor
1. říj 2016

No saunu i normálne nemam rada. Ale ta vyrivka, to me mrzí 🙂 ale co 🙂 dekuji za tip. Kouknu na to. A myslíte, že masér bude vědět, co si muže dovolit? Když to není přímo těhotenska masáž? 🙂

a_n_j_a
2. říj 2016

Ahoj, já byla s manželem asi v 6 tt také na relaxačním pobytu a užívala si jak masáže (v leže na břichu) tak výřivku se šampaňským a máme krásného zdravého chlapce. Jestli Ti můžu poradit, tak poslouchej svoje tělo....co dělá dobře Tobě,líbí se i miminku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru