11. den od ET. Je naděje, že to nakonec dopadne ještě dobře?

Zodpovězené
18. říj 2022

Dobrý večer, pane doktore,

6.10. jsem byla na ET třídenního embrya (bylo jen jedno jediné, proto transfer už 3. den). Dnes jsem tedy 11. den od ET, ráno jsem si zkusila udělat těhotenský test a vyšel bohužel negativně.

Ve středu 19.10. mám jít na odběr krve kvůli hCG.

Myslíte, že je ještě nějaká naděje a dopadne to nakonec dobře?

Moc děkuji za odpověď a příjemný zbytek večera.

P.

Dobrý den,

moc velká naděje není, test už by měl být pozitivní - záleží i na kvalitě močového testu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz