2leté snažení. Je to běžný postup?

Zodpovězené
1. čer 2020

Dobrý den,

již více jak 2 roky se snažíme o miminko a stále se nedaří. HA neberu více jak 3 roky. Menstruace tak jednou za 2 až 3 měsíce. Po roce snažení nás doktor poslal na spermiogram, ten dopadl dobře. Já dostala Clostilbegyt. Poté ultrazvuk a žádné vajíčko tam nebylo. Tak mi napsal další balení a mám brát 1x2 prášky. Prý mám přijít v září. Je mi 33 a začínám být nervózní. Prý, pokud to nedopadne, budu odkázána ke specialistům.

Je to běžný postup?

Děkuji

Dobrý den,

podle mne neuvolňujete vajíčko a je na čase navštívit specialistu.
Naštěstí jste mladá.

S pozdravem

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz