Clostilbegyt - kdy ho brát?

misisfilip
29. led 2019

Dobry den, s pritelem se snazime rok a pul o.mimco. Mam pry polycysticke vajecniky a tak mi doktor predepsal Clostilbegyt na tri cykly.. zacit brat 5. Den menstruace.. prvni a druhy mesic jsem brala..ale pri tretim jsem na nej uplne zapomnela.. myslite si, ze si.ho.mam vzit ted s dalsim cyklem? Nemate.nekdo zkusenost? Bude mit vubec jeste nejaky ucinek na jeden cyklus? Dekuji.

anita003
29. led 2019

Já třeba dostala Clostil jen na 1 měsíc... Jeho účinky se nijak nestupňují a není proto nutné ho brát několik cyklů za sebou... Takže si ho bez problémů můžeš vzít následující měsíc. Prostě jen nastimuluje ovulaci a tím to hasne...

krisatko
29. led 2019

já ho taky brala jen jeden měsíc a druhý ne, ten druhý se podařilo

petulejan
29. led 2019

já brala dva cykly a třetí se zadařilo. Tak si dej tenhle cyklus pauzu a třeba už nebude potřeba 😉

misisfilip
autor
29. led 2019

@petulejan no ja jsem ho prave brala dva mesice a pak jsem mela treti..ten jsem prace vybechala a ted si ho tedy vezmu treti baleni na. Ctvrty cyklus 😀 a moc gratuluji a tise zavidim..

misisfilip
autor
29. led 2019

@krisatko gratuluji 🙂

martaskaaa
29. led 2019

On se nesmí brat dlouhodobe, takze ted si ho vzit normalne muzes. PCOS mam taky, vajicko sice vyrostlo. Ale ani inseminace nepomhla ani operace. Po X Letech se zadarilo prirozene 😊 drzim palce

misisfilip
autor
31. led 2019

@martaskaaa tak to moc gratuluji ze se to povedlo.. ja prave vubec nevim co se uvnitr deje na ultrazvuj nechodim, tak nevim jestli vajicko roste..ale ovulacni testy vysly pozitivne..alespon neco. Uz se chystameže na reprodukcni kliniku.. uvidime..

nikagsxr
23. kvě 2019

Ahoj holčičky, prosím vás mám takové dilema. Když čtu všude ty bubaky ohledně Clostíka tak se mi do toho ani nechce. Ale vy tu máte docela fajn názory. Můj Gyndar mi řekl že mám brát 2 denně hned od prvního dne menstruace ale v pribalovem letáku a všude na netu píšou něco jiného. Jak jste to měly vy? Snažíme se cca rok a moje menstruace není pravidelná tudíž asi ani ovulace.

misisfilip
autor
27. kvě 2019

@nikagsxr Ahojky ja brala od 5.dne po dobu 5 dnu.. pravidelnou.menstruaci take nemam a pri zjisteni ovu spotrebuji pomalu dve baleni ovu testu..😀 momentalne dochazime s pritelem do CAR v Motole... tak uvidime, co a jak bude dal 😊😉 pripadne si Dr. zavolej a radeji se poptej.. vim, ze hodne holek psalo, ze zacinaly brat i 3. den... drzim palce 😊

nagojka
24. čer 2020

Ja clostyl taky brala ted prvni mesic...mela sem pak jit i na nejakou injekci ktera podporuje rust folikul nebo co ale na tu sem nesla protoze mel mudr dovolenou a ted ja takze smula...Mam dotaz.Stalo se nekomu ze by mu clostik posunul ovulaci???😉😉posledni 2-3mesice mam ovulku jasnou a bolestivou...a tento mesic porad cekam a zatim nic...ovulace by mela byt dneska ale priznaky nikde..tak si rikam jestli uz nebyla nebo teprv bude...jestli bude tak to bych pak mela kratkou lutealni fazi...sem z toho takova rozcarovana

nagojka
24. čer 2020

@misisfilip ano ja brala treti den na 5 dni...ted poprve...

uzivatelkapetra
24. čer 2020

@nagojka jsem přesvědčená, že pokud doktor předepíše takový driják, mělo by se v průběhu toho měsíce chodit na kontroly a po prokázané ovulaci brát něco na sliznici, jak to píšeš ty přijde mi to jako zahozený měsíc.
Můžeš vlivem toho léku třeba tu ovulaci i vnímat méně

nagojka
24. čer 2020

@uzivatelkapetra nevim ja tomu nerozumim...o miminko se snazime skoro rok,doktor mi zjistil PCO nasadil clostyl...rekl mi az budete 12DC zavolejte a udelame utz...Volala sem,mel dovolenou...Volal mi nazpatek a tvrdil ze to nevadi ze ten utz se dela jen pro to aby se zjistila ovulace a kdy je nejlepsi se snazit...O tom ze by to bylo zdravi skodlive nebo to melo spatny vliv na moje telo nic nerikal...to se postupne ted dozvidam z diskuzi a internetu...A souhlasim,asi to je zahozenej mesic ale uz s tim neudelam.Jeste pred clostylem kdyz sem byla na kontrole to bylo mesic pred,sem mela krasnej dominantni folikul ltery mel za 5dni prasknout..Ale pry pri PCO jsou ty folikuli prazdne...dle profilu mam vysoky hormon AMH...tak nevim...sem z toho docela ted spatna kdyz se dozvidam co je clostyl zac...

nagojka
24. čer 2020

@uzivatelkapetra da se na sliznici kpupit neco i bez receptu volne v lekarne?

uzivatelkapetra
24. čer 2020

@nagojka ty jo to nevím, nikdy jsem neřešila. Postuduj tady na fórech a určitě nějaké babské rady najdeš.
Jinak celý cyklus se doporučuje brát něco s inositolem(inofilic, fertiprona)

nagojka
24. čer 2020

@uzivatelkapetra ok zkusim to tu prosmejdit a zitra hned neco koupim v lekarne🙂sem 21DC a cykly mam 32-34dni...🙁🙁kazdopadne priznaky ovu se nakonec dostavili...tak bych rekla ze teprv opravdu bude...😉😊🤗🤗🙁🙁🙁🙁😞😞😞