Clostilbegyt. Máte zkušenosti s kombinací Duphastonem?

amalka2981
4. led 2021

Ahoj holky,
v červnu jsem měla ZT (moje první), podstoupila jsem revizi. Od srpna se snažíme znovu, ale nedaří se. Paní doktorka mi předepsala clostilbegyt, dnes beru druhý den (beru 1-0-1 - 3. - 7. den cyklu). Zároveň mi předepsala ještě duphaston (dávkování stejné, jen ho mám brát od 17. - 27. DC). Na folikulometrii jsem objednáná na příští středu. Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá zkušenosti s touto kombinací? Popřípadě, jestli se zadařilo a kdy? 🙂 A bylo vám po prašcích špatně? Předem dekuji za odpověď 😊

patricia212
4. led 2021

Podarilo sa na prvý krát a to som brala iba jednu tabletku ráno 🙂

klokanka31
4. led 2021

@amalka2981 Taky jsem tuhle kombinaci brala. Dupíka na srovnání cyklu. Ani po asi 2-3 letech nic. Navíc jsem po těch práškách byla dost protivná, někdy až agresivní. Tak jsem se na ně pak vybodla, a po dalších letech jsem otěhotněla sama a bez prášků.

e7
4. led 2021

Měla jsem clostilbegyt stejně jako ty. Duphaston jsem neměla. Narostl mi jeden folikul a zadařilo se hned napoprvé 🙏 už máme dvouměsíčního chlapečka ❤️ špatně mi po práškách nebylo.

verulevrtule
4. led 2021

Já teď měla první cyklus, špatně mě po něm nebylo, jen jsem měla bolestivou ovulaci, dokonce tak bolestivou, že i sex byl dost problém. Na zázrak teprv cekam

zuzaadol
4. led 2021

@amalka2981 Já měla stejnou kombinaci a za první měsíc jsem přibrala 10 kg🙄 a druhý měsíc už mi přibíral prcek v bříšku 😉( a vzal do zodpovědně narodil se 4,510kg) 😂