Clostilbegyt. Zkušenosti s dávkováním?

nina004
17. říj 2019

Ahojte, chcela by som sa spytat ci mate niektora skusenosti s davkovanim Clostilbegytu 1tab. denne na 5.-9.den cyklu. Mam to tak brat prvy mesiac, druhy mesiac nic a treti mesiac opat. A mam sa zastavit po 20.dni cyklu na krv, aby videl ci prebehla ovulka. Mali ste to tak tiez?

princezna8
17. říj 2019

@nina004 Jo taky jsem ho brala, ale ja ho mela kazdy mesic. A taky jedna tabletka 5-9den cyklu. Ale me nepomohl...

princezna8
17. říj 2019

@nina004 A me nekontrolovali ovulku z krve. Jednou jsem byla na kontrole v te dobe tak videla doktorka ovulku ultrazvukem.

nina004
autor
17. říj 2019

@princezna8 prave som od vsetkych bab pocula, ze to beru kazdy mesiac a ovulku kontroluju ultrazvukom, tak som bola dost prekvapena.,ked mi to doktor nakazal takto. Uvidime aky bude vysledok 🙂

princezna8
17. říj 2019

@nina004 Tak uvidis... To beres taky jako podporu otehotneni ze jo?

nikola38
17. říj 2019

brala jsem .. dva měsíce, potom jsem nebrala a měsíc na to jsem otěhotněla.. já jsem nechodila ale na krev, chodila jsem na injekce a dělal mi dr ultrazvuk, zda jsou folikuly.. před těmi injekcemi ..

nina004
autor
17. říj 2019

@princezna8 Ano. Prv nam vravel, ze nas posle na kliniku na ivf, ale ze predtym este skusime toto. Tak uvidim.

aselluska
17. říj 2019

@nina004 mám to taky jako poslední možnost ... Beru 2 denně, ale nechodím ani na krev ani na ultrazvuk, což si troufne málo který lékař, vzhledem k následkům ...

princezna8
17. říj 2019

@nina004 No vidis, ja clostik brala asi 2 roky, a nic. Doktorka me chtela hnat na umele oplodneni,to jsem odmitla, a nakonec jsem otehotnela uplne sama, bez prasku.... Tak i kdyby clostik nezabral, tak neztracej nadeji 😉

princezna8
17. říj 2019

@aselluska Ja behem uzivani hormonu byla na ultrazvuku jen jednou a to diky tomu, ze jsem byla na preventivce. Do me doktorka cpala clostik i duphaston nekolik let, a ani ji nenapadlo mi predtim udelat hormonalni profil 🤔

nina004
autor
17. říj 2019

@princezna8 tak to si myslim, ze tak dlho davat clostik je docela dost riskantne. Je uzastne, ze sa ti drobec podaril aj bez roznych liekov a umeleho oplodnenia. Snad budeme mat podobne stastie 🙂

nina004
autor
17. říj 2019

@aselluska A beries to prvykrat? Ja musim zacat az na dalsi mesiac po MS, tento mesiac sme to uz nestihli. Dufam, ze to zaberie.

princezna8
17. říj 2019

@nina004 Urcite se vam to povede 😉 ja jsem zivy dukaz toho, ze priroda je mocnejsi nez doktori 😊

princezna8
17. říj 2019

@nina004 A to jsem jeste nemela skoro zadnou ms, takze doktori tvrdili ze bez umeleho oplodneni to nepujde, a ono to slo 😁

nina004
autor
17. říj 2019

@princezna8 To je super. Take pozitivne spravy sa dobre citaju 🙂 Cloveka to hned povzbudi a potesi 🙂