Biochemická těhotenství - TT sílí i přes MS a pak konec. Je to už na konzultaci v CAR?

Zodpovězené
2. lis 2020

Dobrý den,

prosím o radu nebo názor, co se vlastně děje.

Mám za sebou tři biochemka za půl roku. Po pozitivním TT jsem vždy začala po pár dnech krvácet - silně jako při menstruaci. Čárka ale na TT pěkně sílila i v průběhu toho krvácení. Po pěti dnech krvácení už jenom špinění, čárka krásně silná. Za dva dny najednou test už negativní.

Od ovulace beru celou dobu kontinuálně Utrogestan, takže menstruace by snad neměla přijít, dokud nevysadím. První dítě se stejným partnerem se podařilo hned napoprvé a těhotenství probíhalo bez komplikací.

Je něco špatně se sliznicí?

Hormonální profil je prý v pořádku. Je to už na konzultaci v CARu?

Moc děkuji.

Dobrý den,

ne, podle mne je to ještě na přirozené snažení - i když nevím, kolik je Vám let.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz