Jde o biochemické těhotenství?

eve93
12. únor 2020

Ahojte potřebuju znát vaše zkušenosti s pozitivní má testama po 16 dnech meškání 16 dní po zpožděné menstruaci jsem byla na utz kde byla pouze zvýšena sliznice a odebrána krev výsledek 13 jednotek poté od 49. dne cyklu se mi ukazují na testech // a viz fota,že sílí dnes 54DC může se dle testu jednat o Biochemko?

sudylichozrout
12. únor 2020

@eve93 Nemusi byt nutne. Treba se ti posunula ovulace a tehotenstvi je mladsi... Nekdy se klidne soupne i o 14 dnu, zena si mysli, ze ma uz termin ms, ale ma teprve plodne dny.

eve93
autor
12. únor 2020

@sudylichozrout no já už nevím co si o tom myslet první duch na testu byl 2dny po krvi do té doby negativní testy jsou dělané každý den 🙈 na další krvi jsem byla v pátek,ale výsledek do dnes nemají 🙄

sudylichozrout
12. únor 2020

@eve93 se jim to nekde ztratilo. Reklamuj a bez na dalsi odber.

eve93
autor
12. únor 2020

@sudylichozrout sestra říkala,ze mám volat znovu zítra tak si myslím,ze mě pozve znovu

eve93
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pro89
13. únor 2020

@eve93 upřímně si nemyslím , ze jedna o biochemické , pokud nekrvacis testy evidentně sílí . Jen na ult je brzy ... testy k krve pro tebe budou rozhodující , ale test mas dostatečně silný . Zatím bych se nebala a nehazela flinty do zita. Biochemický mám za sebou a zacla jsem krvacet dva dny po termínu MS a testy zacli po par dnech ihned slábnout .

eve93
autor
13. únor 2020

@pro89 tak minule úterý krev 13 v pátek 70,5 a dnes 590 nejsem s toho teda moc chytrá 🤦🏻‍♀️

kixi
13. únor 2020

@eve93 krasne to vyrostlo, takze to vypada dobre, ne?

hope09
13. únor 2020

Mě přijde, že čárka sílí hezky. U biochemického by sílila jen nepatrně. Držím palce, šance je velká 🙂

pro89
13. únor 2020

@eve93 v tom případě si myslím , ze mas velkou šanci 🙂 kdyby se jednalo o biochemické takhle bychom nerostlo 🙂 jen pohlídat, aby to nebylo mimodelozni . Pozvali si te zase na krev ?

eve93
autor
13. únor 2020

Chtěl mě jěště dnes vidět na utz byl vidět zatím takový malý fliček a v úterý jdu znovu na ko.To už by Prej měl být vidět gestační váček.Sám se divil,protože to vůbec neodpovídá poslední menstraci.Že jsem to minule úterý musela dojít tak snad 2 dny po oplodnění😁Tak bych si přála,aby bylo vše jak ma

martaskaaa
13. únor 2020

@eve93 nevím čemu se diví, že to neodpovídá podle menstruace? gynekolog snad musí vědět, že ženské tělo není naprogramovaný stroj a že všechny mají ovulaci 14.den cyklu podle tabulek 🙏 takže jsi pravděpodobně měla ovulaci později, takže nález na ultrazvuku je Ok a testy krve také. Ob den by se mělo HCG zdvojnásobovat, což u tebe ty čísla rostou pěkně. Tak buď v klidu, vypadá to dobře 😊👍

kixi
13. únor 2020

Podle me si te zve i hrozne brzo, od ctvrtka do utery tam zas takovy rozdil nebude..

eve93
autor
19. únor 2020

Tak teď v úterý jsem byla na kontrole HCG 2783 a na utz byl vidět gestacni a žloutkový Váček další kontrola za 14dni.To čekání bude nekonečné

denisa3101
19. únor 2020

@eve93 to vydržíš 😍 "musíš" 🙈