Biochemické těhotenství?

16. srp 2021

Ahoj maminky,
jsem zmatená a tak budu ráda za radu či názor (slušný)🙂. Je mi 30 let a mívala jsem vždy pravidelnou menstruaci 32 dní. Poslední tři cykly se ms dostavila asi o 3 dny dŕíve, stejné intenzity. Tento mesic jsem ms měla dostat 15.8. Krvácení se dostavilo již 10.8., zpočátku jsem myslela ze ms, nakonec špinění, které však bylo delší než obvykle, proto jsem si udělala test z ranní moči (12.8) a byl pozitivní. Dále jsem špinila a přidalo se i slabší krvácení. Další den bylo krvácení dost silné (silnější než jsem zvyklá z ms), větší tlak na břicho, trvalo to cely den i noc. Včera žádná bolest, krvácení slabé, tt již negativní. Dnes opět větší tlak i krvácení jako mívám běžné při ms. Jsem z toho zmatená, o dítě se nesnažíme, tak mě upřímně ten pozitivní tt překvapil ale něco je prostě jinak. Dnes jsem volala MUDr a pokud nemam větší bolesti, tak mám vyčkat a za dva dny udělat test znovu. Mate některá podobnou zkušenost ? Předem děkuji😊.

ivya
16. srp 2021

Takovou zkušeností si projde asi každá, jen většina si toho nevšimne, protože si neudělá test...

teress1215
17. srp 2021

Já mám zkušenost z biochemickým kdy ve 4tt odešlo s ms .. jelikož sem před tím měla zamlkle tak i tohle mě vzalo .. měla sem týden v kuse pozitivni testy ale čárka pořad stejná, po 4 dnech zpoždění už nebyla žádná a 5 den zpoždění ms dorazila 😏 na jednu stranu pokud bylo něco špatně je skvěle ze si s tím tělo dokaze poradit samo .. přeji vám, aby i k vám si co nejdříve našlo cestu ♥️

katherine177
19. srp 2021

Zažila jsem biochemické těhotenství už 3x za sebou a jsem z toho opravdu smutná ,nevím čím to je ,předchozí těhotenství v pohodě ,naposledy jsem rodila 2019,ms pravidelná za 28-30 dní, trvá 5-6dní.Ovulace se dostaví jak má ,sex v plodných dnech ,potom následují pozitivní tt a nakonec se rozjíždí ms 😔😥

katherine177
19. srp 2021

@teress1215 zkoušela jste to potřetí nebo jste to nechala být

teress1215
19. srp 2021

@katherine177 jako snahu o miminko? Tak já jsem měla dva cykly anovulační, takže sem v podstatě nevěděla kdy se mi ovulace vrátí, pozor sme si nedávali ikdyz sem vedela ze otěhotnět nemůžu a pak z ničeho nic se ovulace vratila a vůbec sem ji nečekala a dnes je to takto tak uvidíme jak bude drobeček silný 😊

katherine177
19. srp 2021

@teress1215 to je krásný 💝 gratuluji

teress1215
19. srp 2021

@katherine177 možná, ze kdybych doma nějaké měla, měla bych na to třeba jiný pohled, nevím 🤷🏼‍♀️ ale já nemám žádné kromě mých dvou andílků 😊 každopádně biochemické se prý stává často, člověk o tom mnohdy ani neví ale, pak jsou tu lidi jako my, co testují před ms a zjisti to 🤷🏼‍♀️ Mám veliký strach hlavně až prijde období mého ZT tak snad to tentokrat už zvládneme 😊 jinak moc děkuji a věřte že si k vám miminko cestu najde

katherine177
19. srp 2021

@teress1215 já už taky děti mám ,ale mám přítele tak jsme chtěli mít společné dítě a zatím teda 3.měsíce po sobě pořád stejný scénář,nevím kde je chyba ,nikdy předtím se mi to nestalo ,když jsem byla těhotná,tak prostě byla ,nebylo to biochemické.
Jinak držím moc moc pěstičky ,aby vám to vyšlo a držela jste v náručí miminko 💝

teress1215
19. srp 2021

@katherine177 netusim kde by mohla byt chyba 😔 zkuste se zeptat dr, nebo zajít třeba někam ale snažíte se teprve 3 měsíce teda aspoň sem to tak pochopila. Ono se miminko určitě udrží 🍀

katherine177
19. srp 2021

@teress1215 pochopila jste dobře ,3 měsíce a už 3x to skončilo biochemickým těhotenstvím

teress1215
19. srp 2021

@katherine177 možná aby ste nebyla tak zklamaná bylo by lepší dělat test až po vynechání 🤷🏼‍♀️ Ale sama vím jak je to těžké

katherine177
19. srp 2021

@teress1215 to bude asi nejlepší dělat v den ms nebo později

teress1215
19. srp 2021

@katherine177 určitě ano

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru