Clostilbegyt. Mám ještě šanci otěhotnět?

Zodpovězené
14. črc 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat... Brala jsem 2 cykly Clostilbegyt - první cyklus zřejmě biochemické těhotenství - měla jsem na tt duchy, ale mým špatným užíváním Utrogestanu přišla menstruace dříve. A teď druhý cyklus, nevyšel, dnes jsem 3. DC...

Chtěla bych se zeptat, zda mám ještě šanci s Clostilbegytem otěhotnět, nebo jestli už jen vhodné nasadit něco jiného.

Můj pan Dr. říkal, že mám mít dva měsíce pauzu, a pak zase užívat Clostík. Nedělal ani kontrolní ultrazvuk, zda ovulace probíhá či nikoli, takže nevím, na čem jsem...

Jinak mám PCOS a vysoké AMH, posílala jsem Vám svůj hormonální profil.

Děkuji

Dobrý den,

pokud máte PCOS, tak Vám Clostil. určitě může pomoci a osobně nevidím důvod pro nějakou pauzu.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz