Clostilbegyt. Prosím, poradíte ohledně užívání?

Zodpovězené
24. dub 2022

Dobrý den,

mohl byste mi prosím poradit ohledně užívání Clostilbegytu?

15.4. došla MS a 5. den jsem začala užívat 2x denně Clostilbegyt, akorát jsem zřejmě udělala chybu, protože 15.4. jsem dostala MS kolem 16 h a večer jsem si dala první Clostilbegyt. Teď jsem 8. DC a užívám ho do 10. DC, pak ultrazvuk. Jenže dnes jsem začala krvácet, není to silné, ale prostě krvácím.

Může to být uhnízdění nebo něco špatného?

Má Dr. ordinuje až v úterý.

Děkuji

Dobrý den,

moc tomu nerozumím - 15.4. jste dostala menzes a CC jste měla začít od 5. dne a Vy jste už 15. vzala CC?

Počkejte na uterý na svého lékaře.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz