Gynprodyl a krvácení během užívání. Je to normální?

destovakapka
15. srp 2020

Zdravím,poprvé mi v CAR doktorka napsala Gynprodyl na 10 dní užívání.Jenomže po 6 tablete jsem začala slabě krvácet a krvácím pořád.Poslední tabletu mám brát zítra.Tak jsem se chtěla zeptat jestli to je normální u tohoto léku že se může stát že během užívání může slabě krvácet?

hermiona1
16. srp 2020

@destovakapka Ahoj 😊 já také brala Gynprodyl 10 dní v cyklu a začala jsem krvácet 8. den braní, byla to klasická menstruace. Další už nepřišla, otehotnela jsem. Bohužel to nedopadlo, tak teď pojedu znovu 😊

destovakapka
autor
16. srp 2020

@hermiona1 Dekuji za odpoved.Ja jsem v CAR byla 11DC,13DC jsem si pichla ovitrelle,14DC byl sex a od 15DC do 24DC to je dneska jsem mela brat Gynprodyl 200mg 1 tabletu vecer.Dneska posledni mam teprve brat.Podle tehotenskyho testu ktery jsem si mela delat zitra 25DC a podle vysledku pokud by to bylo pozitivni pokracovat v uzivani a pokud negativni tak vysadit a vyckat MS.Jenomze od 6 tablety jsem slabe krvacela ze jsem to mela jenom na toaletaku po utreni a od patku se mi to sesilo na 1 vlozku denne. Ja jsem u dcerky brala jenom clostilbegyt a pregnyl,posledni injekci co jsem dostala bylo Ovitrelle a ono se zadarilo.Tenkrat jsme kupovali byt,tak plnou hlavu vyrizovani uveru na byt,pak predavani bytu,prvni co jsme koupily,stehovani a pak predavani bytu ve kterym jsme byly v podnajmu.Ve starym byte se zadarilo a porod byl v novem byte. To je mi lito ze to nedopadlo dobre.To se snazite o prvni nebo o druhe?My se snazime o druhe.Tak s Gynprodylem nemam zkusenosti.Ja zas dost dlouho brala clostilbegyt,co si pamatuji tak dyl jak 3 mesice.

hermiona1
23. srp 2020

@destovakapka Omlouvám se, že odpovídám až teď.. snažíme se o první, o to víc je mi asi líto, že to nevyšlo.. čekali jsme jednovaječná dvojčata, do poslední chvíle bylo ale vidět jen jedno, to druhé bylo špatné asi od začátku.. u druhého už byla i srdeční akce, ale bohužel nakonec zamlklo také.. tak snad se zase brzy zase zadaří nám i vám 🙂

destovakapka
autor
23. srp 2020

@hermiona1 To je mi lito.Snad se brzy zadari.V jedne skupine jedna holcina cekala chlapecka jak ja dcerku.Porodila predcastne,myslim ze byla 27 tt ale bohuzel chlapecek zemrel.Za 2 roky otehotnela ale teda po IVF a tedka ma zdravou holcicku,taky se narodila predcastne ale ne tak brzy jak chlapecek.Kdyz jsem jezdivala do prace,tak semnou jezdivala jedna pani.Ta pracovala v nemocnici,byla uz v duchode ale jezdila na brigadu do kuchyne ze delala pomocnou silu.Tak mi jednou rikala pribeh z prace.Tam byla pani co cekala dvojcata nebo trojcata ale myslim ze trojcata.V nemocnici byla na hlidani a udrzovani.Na reverz sla domu,ze pry kdyz se to ma udrzet tak se to udrzi a kdyz to ma odejit ze to odende.O jedno prisla a zustali ji dve.Pak ji pry pani potkala a rikala ze pry ma dvojcata,holky.

hermiona1
24. srp 2020

@destovakapka taky znám lidi, co mají trojčata, ti se narodili v pořádku 🙂 jsou různé osudy no, musíme to brát tak, jak to je.. určitě se taky dočkáme 🙂

destovakapka
autor
11. zář 2020

@hermiona1 Ahoj,v CAR mi doktorka rekla ze to je normalni kdyz se behem uzivani krvaci.Tedka ho mam zas a teda zacla jsem uplne slabe krvacet od vcerejska vecer,dneska mam brat uz 8 prasek.Takze trosku lepsi nez minule.

hermiona1
14. zář 2020

@destovakapka Asi jo 🙂 Já mám dneska 5. prášek a zatím jen minimální spineni, uvidím jak to bude pokračovat.. 🙂