Lázeňská léčba před IVF. Jaký na to máte názor?

Zodpovězené
29. čer 2021

Hezký večer,

mám na Vás otázku ohledně lázní a lázeňské péče před IVF. Byla jsem v lázních před 5 lety po laparoskopii. Komplexní léčba hrazena pojišťovnou. Po lázních jsme s mužem zahájili úspěšně IVF. Nyní po 3leté pauze mám za sebou Ket, 2. IVF a z něj 4 Kety, vše neúspěšné a před sebou poslední pokus. Zvažuji 3. IVF v jiném centru a zvažuji také lázně, ale nejsem si jistá, zda by mi pobyt pojišťovna schválila pouze na základě XY neúspěšných transferů.

Co si o tom myslíte?

Jaký je Váš názor na přínos lázeňské léčby pro otěhotnění?

Děkuji za Váš čas a názor a přeji hezké a úspěšné dny.

Dobrý den,

pokud byla léčba po posledních lázních úspěšná, asi bych je zvážil, pojišťovna hradí pobyt 2x za život. Nevím ale, kolik je Vám let.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz