Možné těhotenství. Má smysl zítra běžet pro test?

Zodpovězené
1. led 2022

Dobrý den,

jdu si k Vám pro názor. Poslední MS proběhla 28.11. 2021, podle kalendáře měla dojít 26.12. +-2 dny. Nějak jsem si to ani neuvědomila, že nepřišla, až dnes ráno. S přítelem samozřejmě nechráněné styky.

Má smysl zítra běžet pro test?

Předevčírem jsem akorát lehce zašpinila po styku a od té doby nic. V podbřišku mě občas zabolí. K tomu všemu mi už cca druhý měsíc při zmáčknutí prsou vytéká bílá tekutina, když třeba zmáčknu prsa po celém dni, proudem vystříkne. Můj MUDr. tam je až od 10.1. 🙂

PS: Dnes test nikde nekoupím bohužel. Bydlíme na vesnici a alespoň na benzínku, kde by ho mohli mít, je to sakra daleko. V srpnu jsem podstoupila revizi pro ZT v 9. tt.

Děkuji

Dobrý den,

držím palce, a pokud se cítíte dobře, není potřeba spěchat a klidně otestujte za 2-3 dny.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz